. У Бельгії вперше відбулися дні українського кіно | Набат-время знать больше

У Бельгії вперше відбулися дні українського кіно

Вівторок, 26 січня 2016
17:32

Суспільство

У Бельгії вперше відбулися дні українського кіно

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: Shutterstock

У Брюсселі дні українського кіно, які відбулися вперше, можуть зробити щорічними. Про це заявила Джульєт Дюре, голова кінопрограм Центру мистецтв «Bozar», в якому напередодні проходив показ фільмів, пише Радіо Свобода.

«Новий український кінофестиваль тут, в Брюсселі — це щось нетривіальне. Але ми пішли на ризик, і бачимо величезний успіх», – розповідає Дюре.

Програму фестивалю відкрив фільм Олеся Саніна «Поводир». Серед інших фільмів – фільм «Плем’я» Мирослава Слабошпицького, документальні фільм про події на Майдані і «Гамер» Олега Сенцова.

Подивитися українське кіно приїхали українці, що живуть у Бельгії. Але серед глядачів було чимало і місцевих.

«Медіа зараз зосереджені на Україні, тому люди тепер розуміють, що відбувається в Україні, вони знають правду, як ця країна намагається врятуватися, і тепер українське кіно, мистецтво, музика – починають бути відкритішими для нас», – розповідає франко-бельгійський режисер Оліас Барко, який нещодавно завершив зйомки свого нового фільму саме в Україні.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх