. У автосалонах продаватимуть вживані машини | Набат-время знать больше

У автосалонах продаватимуть вживані машини

Пʼятниця, 13 травня 2016
13:43

Авто

У автосалонах продаватимуть вживані машини

 
Коментувати
Роздрукувати


фото: point.autoua.net

Вчора президент Петро Порошенко підписав Закон про стимулювання розвитку ринку вживаних товарів.

Документ передбачає, що у автосалонах продаватимуть вживані автомобілі. Це позитивно вплине на вторинний ринок — українці зможуть вигідніше купувати та продавати машини, розповів Gazeta.ua Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.

«Вчора законопроект №3046 про комісійну торгівлю вживаними авто став законом. Залишись дочекатись, коли його опублікують, але це формальність. Автомобілісти зможуть продавати авто не тільки в інтернеті чи на авторинку, а віддати його на комісію в салон. Покупець може бути впевнений, що авто не проблемне, не викрадене. Також в автосалоні можна буде обміняти своє на новіше з доплатою», — каже Олег Назаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соціологи розповіли, чим їздять українці

Крім цього, збільшиться конкуренція. Через це подешевшають автомобілі з пробігом. На скільки — поки що сказати складно.

«Якщо, наприклад, перекупники пропонували за машину 5 тисяч доларів, а продавали за 8 тисяч, то тепер автовласники можуть продати свій транспорт через автосалон. Тоді людина зможе отримати за неї 7 тисяч. Автосалон продасть за 7,5. Крім цього, такий продаж дасть і надходження до бюджету. Раніше всі процедури відбувалися «в чорну», — додав Назаренко.

Закон стосовно стимулювання розвитку ринку вживаних товарів прийняли 12 квітня у Верховній Раді.

Нагадаємо, із січня Україна зменшила мито на легкові імпортні авто на 0,9%. Тепер воно становить 9,1%. Зменшення мита відбуватиметься щорічно.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх