. Туреччина змінила правила в’їзду до країни для російських журналістів | Набат-время знать больше

Туреччина змінила правила в’їзду до країни для російських журналістів

Понеділок, 15 лютого 2016
02:49

Суспільство

Світ

Туреччина змінила правила в’їзду до країни для російських журналістів

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: economics.unian.ua

Російським журналістам тепер доведеться отримувати візи перед службовими поїздками до Туреччини. Як пояснили ТАСС в прес-службі МЗС Туреччини, цей захід починає діяти 15 лютого і стосується журналістів, які приїжджають на термін менше півроку.

«Всі російські журналісти, які будуть приїжджати в Туреччину для роботи на короткий термін, до шести місяців, повинні будуть звернутися перед поїздкою до диппредставництва Туреччини в Росії і отримати відповідну робочу візу. Їм також потрібно буде повідомити дати поїздки та її план, наприклад, інтерв’ю, плани зйомок, пересувань», — сказав співрозмовник агентства.

Для журналістів, які приїжджають на термін більше півроку, процедура оформлення акредитації залишиться тією ж: вони, як і раніше, будуть отримувати робочу візу в посольстві Туреччини і на її основі подавати документи на отримання прес-карти.

Як відзначають в міністерстві, введення віз для співробітників російських ЗМІ є «дзеркальним» заходом і відповіддю на аналогічні умови для турецьких журналістів, які висуває російська сторона.

Нагадаємо, візовий режим для турецьких громадян Росія ввела з 1 січня. Тоді ж почали діяти економічні санкції РФ щодо турецької сторони.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх