. Терористи хочуть говорити лише з кумом Путіна | Набат-время знать больше

Терористи хочуть говорити лише з кумом Путіна

Понеділок, 16 січня 2017
18:33

Політика

Терористи хочуть говорити лише з кумом Путіна

 
Коментувати
Роздрукувати

Бойовики активізували спроби виключити з мінського процесу віце-спікера, представника України в гуманітарній підгрупі тристоронньої контактної групи Ірину Геращенко.

Про це пише «Українська правда», посилаючись на джерела в тристоронній контактній групі щодо вирішення конфлікту Донбасі.

Представники бойовиків (які не є стороною переговорів у тристоронній контактній групі – Gazeta.ua) почали застосовувати таку ж риторику, як раніше до Романа Безсмертного та Володимира Горбуліна, про нібито участь Геращенко в «державному перевороті».

«Вони заявили, що вестимуть переговори про звільнення заручників лише з Віктором Медведчуком«, – додав співрозмовник.

При цьому бойовики заявляли, що, «на відміну від Геращенко, в українському парламенті є люди, які шанобливо ставляться до ватажків ОРДЛО».

Крім того, бойовики в агресивній формі вимагали від представника ОБСЄ заборонити Ірині Геращенко давати інтерв’ю, говорити про повну залежність ватажків ОРДЛО від Москви.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші у новому році Мінські переговори дали невтішні результати

Бойовики також вимагали переформатування гуманітарної підгрупи.

Співрозмовник зазначив, що самого Медведчука у Мінську в понеділок не було.

Віктора Медведчука, який є кумом президента РФ Володимира Путіна, включили у список переговірників на вимогу саме бойовиків. Він займається питанням звільнення заручників.

Геращенко раніше заборонили в’їзд до Російської Федерації.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх