. Терористи готують мітинги на окупованих територіях Донецької області | Набат-время знать больше

Терористи готують мітинги на окупованих територіях Донецької області

Вівторок, 29 березня 2016
22:16

Суспільство

Україна

Терористи готують мітинги на окупованих територіях Донецької області

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: tsn.ua

30 березня, на площах міст, так званих, окремих районів Донецької області, тимчасово непідконтрольних Україні, планується проведення мітингів антидержавного характеру спрямованих на знищення територіальної цілісності і незалежності України.

Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО.

«В таких населених пунктах як Донецьк, Макіївка, Горлівка, Єнакієве, Дебальцеве, Вуглегірськ та інші» народні рупори «будуть звинувачувати Україну в недотриманні низки пунктів мінських домовленостей, в постійному порушенні режиму припинення вогню, навмисному ускладненні перетину контрольно-пропускних пунктів цивільними особами, невиконання умов по розмінуванню буферних зон, нібито привели до загибелі мирних жителів, з іншого боку будуть дякувати «військовослужбовців ДНР» за боротьбу за свободу своєї «республіки», — наголошується в повідомленні.

Встановлено, що фінансове забезпечення цих масових провокацій здійснюється російськими політичними організаціями через незаконно обраних лідерів так званих «ДНР» та «ЛНР». З метою залучення до участі в протестах встановленої кількості осіб планується виділення близько 400 тисяч російських рублів. Підтримку «волі народу» повинна забезпечити і так звана «Донецька народна дружина», яка буде вести збір активістів і взаємодія через соціальні мережі.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх