. Стилістку Катерину Положай убив колишній чоловік | Набат-время знать больше

Стилістку Катерину Положай убив колишній чоловік

Пʼятниця, 01 квітня 2016
10:29

Газета по-українськи

Скандали

Стилістку Катерину Положай убив колишній чоловік2

 
Коментувати
Роздрукувати

Фото: ФОТО З САЙТА www.facebook.com

Шевченківський районний суд Києва на два місяці ув’язнив 42-річного Рустама АгаОгли. Його підозрюють у вбивстві колишньої дружини 38-річної Катерини Положай.

Катерина була головним візажистом конкурсів краси «Міс Україна» та «Міс Київ», стилістом українських журналів. Мала власний салон краси й була ексклюзивним представником фірми «Діор» в Україні.

Уранці 19 листопада торік колега знайшла тіло жінки в її студії стилю на вул. Січових Стрільців, 28а. Мала порізане обличчя, руки та шию.

Протягом чотирьох місяців розслідування Рустам був у справі свідком. За результатами десятка експертиз і запису з камер стеження, Ага-огли затримали. Він раніше вже відсидів за зґвалтування.

За вісім місяців до вбивства Катерина і Рустам розлучилися.

— Після розлучення Рустам продовжував переслідувати Катю, писав їй і дзвонив, — розповідає товариш Катерини. Імені просить не вказувати. — Вона ігнорувала його. Кажуть, він прийшов у салон, почав сваритися. Звинуватив у зраді, ніби вона добилася успіху завдяки йому. А потім покинула ні з чим. Вхопив ножиці й став різати Каті обличчя. Вона закривалася руками, але це не врятувало. Він ще й на похороні був. Так поводився, наче йому дуже шкода. ­Єдине, що мене збиває з пантелику — поліція знайшла відбиток взуття 44-го розміру. Рустам невисокий і розмір ноги в нього менший. У нього інтелекту не вистачило б взути більший, аби заплутати слідство.

— Останні дні Катя була пригнічена. Вони мали ділити будинок у Тарасівці, який разом зводили. Не любила розповідати про свої проблеми. Та я знав завжди, що з Рустамом у них не ладиться, — продовжує товариш. — Він чеченець, мусульманин. Навіть дітей не дозволив їй народжувати у лікарні. Хоча лікарі наполягали на кесаревому розтині. Сам приймав удома пологи, без освіти. Жив за рахунок Каті, постійно вимагав гроші. І ревнував страшно, читав усі її есемески й електронку. Руку піднімав на неї. А одного разу вхопив за шию і мало не задушив. Тоді їй вдалося вирватися. Через це й розлучилися.

Рустам Ага-огли в убивстві не зізнався.

— Пусть тот человек, который рассказывает, что я бил ее, заставлял рожать дома и угнетал своим вероисповеданием, мне это скажет, я хочу посмотреть ему в глаза, — сказав на суді Рустам.

Катерина і Рустам познайомилася понад 10 років тому. Розписалися, коли вона була на восьмому місяці вагітності. Чоловік за освітою економіст, закінчив Київський торгово-економічний університет ім. Гетьмана. Постійну роботу знайти не міг.

Мали дітей — 9-річного Тимура та Ельміру, 5 років.

— Дети живут с Катиными родителями. Точно не знаю, пускали его к ним или нет. У него полиция в день убийства изъяла все документы, вещи и телефоны, — розповідає колишня сусідка Катерини Положай.

Якщо провину Рустама Ага-огли доведуть, він може сісти до в’язниці на 15 років.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх