. Стало відомо кількість зниклих безвісти на Донбасі | Набат-время знать больше

Стало відомо кількість зниклих безвісти на Донбасі

Вівторок, 19 квітня 2016
18:39

Регіони

Донецьк

Стало відомо кількість зниклих безвісти на Донбасі

 
Коментувати
Роздрукувати

Зниклими безвісти на сході України залишаються 648 осіб, повідомила перший віце-спікер Верховной Ради Ірина Геращенко на зустрічі з Малгожатою Госевською, заступником керівника комітету у закордонних справах Сейму Польщі. Представник польського парламенту разом з волонтерами збирають факти про заручників та їх катування для міжнародного трибуналу.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна«.

«Наше завдання — шукати цих людей. Червоний Хрест повинен бути допущений до проведення пошукових робіт на захопленій території», — сказала Геращенко.

Ірина Геращенко пообіцяла поінформувати президента України Петра Порошенка про те, що «у України є друзі, які … привертають увагу до ситуації на сході». При цьому вона назвала дослідження волонтерів під керівництвом Малгожати Госевської «Військові злочини Росії на сході України» визначною подією — свідченням «підтримки не тільки України, а й справедливості тих цінностей, на яких базується Європейський Союз».

На її переконання, зараз «не може йти мова про припинення санкцій до Росії, тому що Російська Федерація не виконала жодних умов Мінських домовленостей».

У свою чергу, Малгожата Госевська зазначила, що вона збирає дані про заручників і тортури щодо них, «весь цей фактаж має піти до судів в Гаазі».

Доповідь польських волонтерів була представлена депутатами Європарламенту в Брюсселі 5 квітня, вона базується на свідченнях понад 60 постраждалих.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх