. Спокусливий провал: 5 речей, які вбивають чоловіче бажання | Набат-время знать больше

Спокусливий провал: 5 речей, які вбивають чоловіче бажання

Середа, 16 вересня 2015
17:30

Elle

Секс

Спокусливий провал: 5 речей, які вбивають чоловіче бажання

 
Коментувати
Роздрукувати

Часто задумуючись про те, як спокусити й збудити чоловіка, жінки зовсім забувають про те, що у кожної медалі 2 сторони. В цій справі далеко не всі методи однаково дієві. Тому представляємо вам найбільш дратівливі і відразливі методи спокушання, від яких краще раз і назавжди відмовитися.

Як краще ніколи не спокушати чоловіка

П’яне бажання. Спекотна вечірка з великою кількістю алкоголю, гарний настрій, а потім інтимне усамітнення з пристрасним сексом – такий сценарій на вечір може закінчиться десь на другому пункті. Якщо жінки під дією алкогольних напоїв стають готовими на божевілля, то чоловіки, як би це не було прикро, можуть стати недієздатними в ліжку. Велика кількість випитого алкоголю збільшує час його збудження і додає проблем з підтриманням ерекції. Отже краще вже мало алкоголю, але багато сексу, але не навпаки.

Леопардове все. Багато жінок думають, що забарвлення леопарда і будь-принт з цією «дикою» темою страшенно сексуальні. Можливо, жінок він і збуджує, а ось чоловіки рідко можуть оцінити леопардові стрінги належним чином. Якщо вже є бажання спокусити свого партнера еротичною білизною, нехай це буде щось відкрите, але все ж краще однотонне.

Агресивна кішка. Продовжуючи тему тваринних інстинктів, не можна не згадати певні ролі, які жінки починають грати в ліжку. Часом вони так захоплюються, зображуючи томну сексуальну кішечку, що можуть не тільки виглядати безглуздо, але і відбити всяке бажання займатися сексом. Якщо ви ніколи не були спокусницею, здатною зачарувати чоловіка одним поглядом, не варто нею ставати і на п’ять хвилин. Просто будьте собою і повністю насолоджуйтеся один одним.

Сором’язлива панянка. Якщо з надмірно млосними поглядами ми розібралися, просто відмовившись від них, то ось над сором’язливістю варто як слід попрацювати. Коли справа доходить до усамітнення, деякі дівчата намагаються прикрити свої проблемні ділянки тіла, просять згасити світло і іноді навіть не дивитися на них. І коли це повторюється неодноразово, у чоловіка виникає цілком логічне здивування, адже його все влаштовувало, а ви продовжуєте наполягати на зворотному. Немає нічого гірше, ніж скутість в сексі, тому про комплекси на порозі спальні потрібно забувати.

Танець під улюблену нудну пісню. Ні для кого не секрет, що заняття сексом під музику можуть бути більш чуттєвими, а також не на жарт заводити бажання партнерів підлаштується під темп мелодії. Але іноді вибором саундтреку нашої прелюдії ми можемо не створити особливу атмосферу, а зруйнувати її. Просто переконайтеся, що вам подобається той же стиль музики, що і вашому чоловікові, підібравши нейтральні треки, які ви любите. В іншому випадку, він просто не витримає верхні ноти Мераї Кері, попросивши прибрати цей чуттєвий супровід.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх