. Спалили машину адвоката, що бореться з незаконною забудовою | Набат-время знать больше

Спалили машину адвоката, що бореться з незаконною забудовою

Субота, 28 січня 2017
14:13

Київ

Спалили машину адвоката, що бореться з незаконною забудовою

 
Коментувати
Роздрукувати

У Дарницькому районі Києва спалили машину адвоката активістів Петропавлівської Борщагівки Олександра Дядюка.

Подія сталася близько 4 ранку 28 січня, передає «Українська правда. Київ».

«Близько третьої години ночі я виглядав на балкон, все було тихо і спокійно, а вже близько четвертої мені подзвонила в двері поліція. У дворі вже палала моя машина, сусіди вже вибігли і переставляли свої автомобілі, щоб вогонь не перекинувся», — розповів Дядюк.

«»Із тих пір, як я веду справи по «Празькому кварталу-2″ у цієї будівельної компанії, я отримую численні погрози в інтернеті та по телефону, мовляв мене вб’ють,закопають. Постійно залякують», — додав адвокат.

Він пов’язує цей інцидент з його правовою боротьбою з забудовою компанії «Buidling Development Holding» у Петропавлівській Борщагівці.

Лідер місцевої ініціативи громади Петропавлівської Борщагівки «Захисти ліс» Валентина Аксьонова розповіла, що на даний час 2 будівельних об’єкти компанії Building Development Holding вже зупинено – це «Празький квартал-2» та «Ехо парк».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружині Мішеля Терещенка спалили авто

«Держархбудінспекція виявила низку грубих порушень і скасувала всі дозвільні документи та призупинила будівництво. Також активісти та ДАБІ виграли суди проти забудовника», — сказаоа вона.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх