. Скандал навколо «мирного плану» Артеменка «засвітив» ще одну схему, яку Кремль намагається реалізувати руками Льовочкіна — Сюмар | Набат-время знать больше

Скандал навколо «мирного плану» Артеменка «засвітив» ще одну схему, яку Кремль намагається реалізувати руками Льовочкіна — Сюмар

Політика

Середа, 22 лютого 2017
12:33

Політика

Скандал навколо «мирного плану» Артеменка «засвітив» ще одну схему, яку Кремль намагається реалізувати руками Льовочкіна — Сюмар

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: LB.ua

Скандал навколо так званого мирного плану народного депутата Андрія Артеменка, який за жодних умов не може бути реалізований, лише «засвітив» ще одну схему, яку Кремль намагається реалізувати руками Льовочкіна, Артеменка та інших політиків через своїх лобістів у Вашингтоні.

Про це заявила голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики, заступник керівника фракції «Народний фронт» Вікторія Сюмар в інтерв’ю журналістам.

Вона зауважила, що до цього інциденту народного депутата Андрія Артеменка мало хто знав із журналістів та навіть колег по парламенту.

«Зрозуміло, що людина, яка зраджувала не одну політичну силу, яка, однозначно, близька до депутата з «Опоблоку» Сергія Льовочкіна, показує прямі зв’язки «Опоблоку» з Москвою. Насправді, це просто ширма, аби Льовочкін міг реалізовувати московські плани як так званий український політик. Він зовсім не український, весь його (Льовочкіна. — Ред.) бізнес і політика прямо пов’язані з Москвою», — прокоментувала народний депутат.

Сюмар вважає, що нашим «заокеанським колегам, які серйозно поставилися до цього «плану», треба краще перевіряти інформацію, яку вони отримують».

«Цей «план» не може бути прийнятий! Тому говорити про якусь його серйозність… Це просто «засвітка» ще однієї схеми, яку Москва намагається реалізувати руками Льовочкіна, Артеменка інших через своїх лобістів у Вашингтоні», — підкреслила Сюмар.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо існування в українському парламенті «непублічної групи підтримки депутата Артеменка», заступник керівника фракції «Народний фронт» зауважила, що «люди Льовочкіна є в різних фракціях Верховної Ради».

«Фактично, люди Льовочкіна для нас — це люди Фірташа. А Фірташ сьогодні пов’язаний з Москвою і бізнес-схемами. Я прекрасно розумію, що це просто активізація цієї мережі, замаскованої під проєвропейські сили», — заявила Сюмар.

На думку політика, після арешту Дмитра Фірташа та його можливої екстрадиції в США «ця група буде суттєво дезорієнтована, і ми побачимо певні перетоки».

«Я не думаю, що сьогодні їм треба реалізувати свої плани і московські проекти. Сьогодні через свідчення, які Фірташ може дати американському правосуддю про російські корупційні газові схеми, думаю, багато людей і в нашому залі (ВРУ. — Ред.) максимально зацікавлені в тому, аби не потрапити під розслідування американського правосуддя», — резюмувала вона.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх