. Ще одна фракція не підтримає «особливий статус» Донбасу | Набат-время знать больше

Ще одна фракція не підтримає «особливий статус» Донбасу

Четвер, 23 червня 2016
13:14

Політика

Ще одна фракція не підтримає «особливий статус» Донбасу

2
Коментувати
Роздрукувати

Фракція «Батьківщина» у Верховній Раді не підтримає законопроект про вибори на непідконтрольних районах Донецької і Луганської областей.

Про це журналістам заявила лідер фракції Юлія Тимошенко.

«У мене немає сумнівів, що депутатів ламатимуть через коліно, щоб прийняти закон про вибори на окупованому Донбасі. Поки не будуть люди повернуті назад, поки не будуть відновлені зруйновані міста і села, до цього мати цей закон — це, по суті, віддавати територію України окупантам. Тому ми не дамо жодного голосу. І будемо боротися всіма парламентськими і непарламентськими методами, щоб цей закон не пройшов», — сказала нардеп.

За словами Тимошенко, спочатку потрібен мир на Донбасі, повна демілітаризація цієї території.

«А після цього, коли відчуємо, що встановлений на українській території порядок, нормальна робота, нормальне життя, мирне життя, тоді ми подумаємо над тим, як провести вибори на загальних підставах», — заявила лідер «Батьківщини».

Тимошенко також підкреслила, що ні про який особливий статус окремих територій Луганської та Донецької області «не може бути й мови».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жебрівський підтримав ідею Авакова щодо Донбасу

Раніше, у фракції «Народний фронт» теж заявили, що не голосуватимуть за внесення змін до Конституції для надання особливого статусу окупованим територіям Донбасу.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх