. САП приховує результати перевірки ОПЗ і «Нафтогазу» — Перелома | Набат-время знать больше

САП приховує результати перевірки ОПЗ і «Нафтогазу» — Перелома

Субота, 16 липня 2016
17:58

Суспільство

САП приховує результати перевірки ОПЗ і «Нафтогазу» — Перелома

 
Коментувати
Роздрукувати

Кабмін не знайшов порушень в Одеському припортовому заводі і НАК «Нафтогаз України» в результаті комплексної перевірки щодо операцій з природним газом між даними компаніями.

Про це заявив перший заступник голови НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома, передає «РБК-Україна».

Він зазначив, що ще в березні 2016 в НАБ був направлений відповідний акт перевірки, але представники Спеціалізованої антикорупційної прокуратури свідомо приховують результати цієї перевірки.

«Була проведена перевірка податкової — і ОПЗ, і «Нафтогаз» за операціями з газом. Я знаю, що ви маєте ці документи. Там порушення незначні, і говорити, що вони якимось чином впливали на оподаткування, я не бачу сенсу», — сказав Перелома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саакашвілі зриває приватизацію Одеського припортового заводу — політолог

Він зазначив, що комплексна перевірка діяльності ОПЗ здійснювалась по ряду питань: щодо постачальників природного газу, щодо кредиту «Ощадбанку» для закупівлі природного газу і операцій з переробки сировини.

Нагадаємо, адвокат Переломи заявив, що звинувачення на адресу голови правління ОПЗ Сергія Переломи, висунуті йому з боку НАБУ, повністю надумані і можуть бути частиною боротьби фінансово-політичних груп за контроль над ОПЗ.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх