. Розенко сказав, коли субсидії видаватимуть грішми | Набат-время знать больше

Розенко сказав, коли субсидії видаватимуть грішми

Економіка

Субота, 25 лютого 2017
10:33

Економіка

Розенко сказав, коли субсидії видаватимуть грішми

2
Коментувати
Роздрукувати


NewsNetwork

Субсидії на житлово-комунальні послуги в Україні отримують 7,5 млн людей. При такій кількості отримувачів монетизувати їх важко. Про це в інтерв’ю Обозревателю розповів віце-прем’єр-міністр Павло Розенко.

«Монетизація зробить систему субсидій незручною для людей — починаючи від моменту відкриття рахунків до неможливості розраховуватися за субсидією в селі, в поштовому відділенні за житлово-комунальні послуги», — говорить Розенко.

Чиновники консультувалися щодо монетизації субсидій із міжнародними експертними компаніями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціну на газ для населення переглядатимуть кожні півроку

«Україні зараз не радять переходити на монетизовані субсидії. В першу чергу, це пов’язано з ефективністю використання коштів. Субсидія — вид державної допомоги, який має виключно адресний характер. Це допомога на сплату житлово-комунальних послуг, газу, електроенергії тощо. Людина, яка отримує цю допомогу, має використати її виключно на ці речі. Якщо для іншого, ну скажемо так, вирішення соціальних проблем, — є інші види соцдопомоги», — сказав віце-прем’єр-міністр.

Розенко зазначив, що монетизацію субсидій в Україні провести необхідно.

«Можливо через кілька років. Коли буде вищий рівень життя українців і більшість зможуть самостійно платити за житлово-комунальні послуги. Тоді можна буде говорити про заміну субсидій на якийсь вид адресної допомоги», — додав він.

Кількість родин, які отримують субсидії в Україні, досягла 40,7%. Це на 15% більше, в порівнянні з минулим роком. Найбільше їх оформили жителі Сумщини – 61,4%, найменше — Одещини. Там показник користувачів — 14,6%.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх