. Російського блогера можуть посадити за фразу «Бога немає» | Набат-время знать больше

Російського блогера можуть посадити за фразу «Бога немає»

Четвер, 03 березня 2016
17:21

Суспільство

Світ

Російського блогера можуть посадити за фразу «Бога немає»

1
Коментувати
Роздрукувати


Фото: AFP

У російському місті Ставрополь судять блогера Віктора Краснова за фразу «Бога немає» у соціальній мережі «Вконтакте».

Про це повідомляє служба BBC.

Ставропольський суд РФ розпочав розгляд справи Краснова, обвинуваченого в образі почуттів вірян. Йому загрожує позбавлення волі на один рік.

Восени 2014 року під час суперечки в коментарях у соцмережі чоловік заперечував існування Бога і назвав Біблію «збіркою єврейських казок». Після цього двоє учасників дискусії подали на нього заяви в поліцію.

Слідство примусово помістило чоловіка у психіатричну лікарню для проходження експертизи. Краснов провів там місяць. За підсумками експертизи, його визнали осудним.

Сам підсудний своєї провини не визнає.

«Якщо щось не подобається, то вийди і не читай! А як можна серйозно ставитися до того, що пишуть в соцмережах, я не знаю. У цій ситуації, напевно, необхідний закон про захист прав атеїстів. Хоча краще просто прибрати 148-ю статтю. Але ніхто цього робити не буде, інакше дуже багато наглядових і силових відомств залишаться без роботи. І не буде під що освоювати кошти з бюджету», — заявив він в інтерв’ю виданню Грани.ru.

Відомо, що відповідальність за «образу почуттів віруючих» (ст. 148 КК) була введена в Росії після процесу над учасницями групи Pussy Riot. Стаття передбачає покарання у вигляді великого штрафу і позбавлення волі на строк до трьох років.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх