. «Ребята, вы офигели, что ли?» — знаменитий російський гімнаст побився з активістом «СтопХам» | Набат-время знать больше

«Ребята, вы офигели, что ли?» — знаменитий російський гімнаст побився з активістом «СтопХам»

Вівторок, 16 лютого 2016
10:51

Спорт

«Ребята, вы офигели, что ли?» — знаменитий російський гімнаст побився з активістом «СтопХам»

 
Коментувати
Роздрукувати


Олексій Нємов потрапив у скандальну ситуацію

Чотириразовий олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олексій Нємов побився з учасниками руху «СтопХам», який виступає проти хамства і порушень правил дорожнього руху.

Активісти попросили Нємова перебудуватися в інший ряд, так як його автомобіль перешкоджав руху, після того, як спортсмен цього не зробив, на лобове скло йому наклеїли наклейку «Мені плювати на всіх — я паркуюся, де хочу».

Наступного дня в тому ж місці колишній гімнаст знову порушив правила дорожнього руху. Коли один з учасників руху «СтопХам» зробив Нємову зауваження, спортсмен вийшов з машини і вдарив парубка. Далі в ході перепалки Нємов завдав ще кілька ударів.

«Свавілля якесь. Уже вдруге. Мені неприємно. Я думаю, писати заяву чи не писати. На якій підставі хлопці це роблять? З таким же успіхом можна скло розбивати в автомобілях», — сказав Нємов РЕН ТВ.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх