. Путін хоче поневолити всю Україну, не вийде — Кравчук | Набат-время знать больше

Путін хоче поневолити всю Україну, не вийде — Кравчук

Пʼятниця, 06 січня 2017
14:22

Політика

Путін хоче поневолити всю Україну, не вийде — Кравчук

4
Коментувати
Роздрукувати


УНІАН

Керівництво Росії перебуває в скрутному становищі через агресію проти України.

Про це в інтерв’ю «Эхо Москвы» заявив перший президент України Леонід Кравчук.

За його словами, кремлівське керівництво хотіло б «поневолити всю Україну».

«Вони заявляють офіційно, що хотіли б відновити кордони колишньої царської Росії. Ви ж чули, напевно, заяву Путіна щодо цієї темі. Чули офіційну заяву, що Україна як держава не природна. Тобто вона не є державою. Тобто, вони хотіли б… Ну, я відчуваю це постійно», — зауважив Кравчук.

Поневолити Україну неможливо, сказав перший президент.

«Якби поважали український народ і пішли назустріч, то разом вирішували б багато питань. Усе було б по-іншому, тому що поневолити Україну неможливо. Це 46 мільйонів людей», — пояснив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін потрапив у пастку — Безсмертний

«Візьмемо Схід — там теж вже зараз не так все просто, як думали в Криму. Прийшли, взяли… Зелені солдатики прийшли, чоловічки, все вирішили і все взяли. Не виходить. І не вийде. Тому, якщо поставити таке історично нездійсненне завдання, це поставити себе перед історією у дуже складному становищі (я б так назвав м’яко. — ред.) для керівників Росії», — резюмував колишній глава держави.

Росія анексувала Крим у березні 2014-го. Влітку того ж року збройні сили РФ почали брати пряму участь у бойових діях проти Збройних сил України на Донбасі.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх