. Путін готовий до Третьої світової війни — британський генерал | Набат-время знать больше

Путін готовий до Третьої світової війни — британський генерал

Понеділок, 25 липня 2016
23:36

Світ

Путін готовий до Третьої світової війни — британський генерал

 
Коментувати
Роздрукувати

Президент Росії Володимир Путін може розпочати Третю світову війну в будь-який момент. Про це британський генерал сер Річард Ширрефф повідомив в звіті «Озброєння для відлякування. Як Польща і НАТО повинні протистояти Росії, що відроджується».

Військовий зазначає, що російський президент в цілому вже має достатні сили, щоб почати захоплення Східної Європи.

«Саміт НАТО у Варшаві був переломним моментом для Альянсу. 28 держав мали особливу можливість показати роль НАТО і його здатність до оборони Європи і трансатлантичного простору. Польща повинна грати в цьому особливо важливу роль», — йдеться у вступі до документа.

Канадські розвідники вважають, що Росія готується до війни з Заходом. Свої сили і можливості Росія показала під час втручання в Сирії. Росія вже почала низку великих військових маневрів, а масова мобілізація проходить уздовж кордону зі Східною Європою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАТО продовжить військовий діалог з Росією

«Існує велика підозра, що це може стати прикриттям для справжніх переміщень війська, що дозволило б російської армії розпочати війну так швидко, що НАТО не зможе її зупинити», — пишуть автори.

Єдиним способом стримати Путіна від початку великого конфлікту зі Східною Європою є значне збільшення чисельності військ в Польщі.

Нагадаємо, в НАТО скаржилися, що Росія не використовує лінії військової комунікації та не повідомляє НАТО про заплановані військові навчання.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх