. Прем’єр Нідерландів визнав провал референдуму про асоціацію України з ЄС | Набат-время знать больше

Прем’єр Нідерландів визнав провал референдуму про асоціацію України з ЄС

Понеділок, 13 червня 2016
21:57

Світ

Прем’єр Нідерландів визнав провал референдуму про асоціацію України з ЄС

1
Коментувати
Роздрукувати

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте назвав провальним референдум про асоціацію України і Євросоюзу 6 квітня. Одна країна не може вирішити за всю Європу результат такої домовленості.

«Референдум призвів до провальних результатів», — наголосив Рютте, виступаючи на конференції європейських парламентаріїв у Гаазі, передає NOS.

«Я категорично проти референдумів щодо багатосторонніх угод. Це не має сенсу, як ми бачили з референдуму в Нідерландах», — зазначив Рютте.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихід Британії може знищити ЄС — Туск

12 квітня були опубліковані остаточні результати референдуму про асоціацію України і Євросоюзу. 61 відсоток учасників голосування виступили проти угоди. 38 відсотків підтримали його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна може не отримати безвізовий режим цього року

Нагадаємо, у квітні Європейська комісія офіційно запропонувала Україні скасування візового режиму. Тепер цю пропозицію повинні схвалити країни-члени ЄС і Європейський парламент. Франція і Німеччина висловилися проти скасування.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх