. Політичні сили, мають нести відповідальність за своїх представників у владі — Яценюк | Набат-время знать больше

Політичні сили, мають нести відповідальність за своїх представників у владі — Яценюк

Середа, 16 вересня 2015
20:44

Політика

Політичні сили, мають нести відповідальність за своїх представників у владі — Яценюк

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: zik.ua

Арсеній Яценюк виступає за політичну відповідальність політичних сил, які обрав народ України.

«Та політична сила, яка виграла вибори, стала членом коаліції, делегувала свого представника чи то в Уряд, чи то в центральний орган виконавчої влади, зобов’язана нести політичну відповідальність», — наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у середу, 16 вересня, на зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.  

«Якщо хтось не справився, — політична сила має нести відповідальність і або їх відкликати, або замінювати. А далі виборець оцінить на виборах, як яка сила пропрацювала», — додав він.

Арсеній Яценюк нагадав, що Уряд України сформований п’ятьма політичними партіями: «Але ми всередині Уряду знаходимо компроміс». 

«На жаль, немає такого компромісу всередині Парламенту. Тому що всі йшли під гаслами за Європейський Союз, за справедливість,  чесність,  — а їх максимум вистачило на дев’ять місяців. І як тільки труднощі – вишикувалися в чергу, хто перший втече з коаліції», — сказав він. 

Глава Уряду зупинився на необхідності реформування державної служби: «На це, звичайно, треба час, але це одне з наших основних завдань». 

Він також зазначив, що Уряд започаткував системи тренінгів для держслужбовців та звернувся до ЄС стосовно підтримки для збільшення виплат для фахівців державної служби.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх