. Pokemon Go заробила рекордну суму | Набат-время знать больше

Pokemon Go заробила рекордну суму

Понеділок, 06 лютого 2017
14:32

Технології

Pokemon Go заробила рекордну суму

 
Коментувати
Роздрукувати

Загальна виручка мобільної гри Pokemon Go від Niantic за 7 місяців досягла $1 млрд за сім місяців. Це з’ясували в аналітичній компанії SensorTower. Такий показник — рекордний для мобільних ігор за всю історію, наголошують аналітики.

Для порівняння: гра Clash Royale компанії Supercell, яку випустили у березні 2016 року, досягла мільярдного порогу за 10 місяців. За сім місяців її творці заробили $550 млн.

Pokemon Go запустили влітку 2016 року. Пік популярності гри припав на серпень. Тоді в цю гру щодня грало більше 10 млн чоловік у США.

Восени гра почала втрачати аудиторію, тепер її щоденна аудиторія — близько 280 000 чоловік, передає hi-tech.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Facebook украв технологію на $500 млн

Аналітична компанія App Annie прогнозувала, що Pokemon Go заробить мільярд доларів до кінця 2016 року. Однак у вересні кількість гравців в Pokemon Go скоротилося на 79% у порівнянні із серединою липня.

Спочатку Pokemon Go заробляла по $18 млн у день. Але глобальна істерія почала спадати. І заробітки Niantic з $18 млн/день у липні впали до $1,5-2,5 млн/день на сьогодні.

Гра використовує принцип доповненої реальності. Гравцеві потрібно знаходити в реальному світі 145 «покемонів», розкиданих по карті, а потім тренувати їх і брати участь у боях з покемонами інших гравців. Сама гра безкоштовна — користувачі витрачають гроші на покупки всередині гри.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх