. Під російським банком «ватник» з автоматом пив «Боярышник» | Набат-время знать больше

Під російським банком «ватник» з автоматом пив «Боярышник»

Понеділок, 30 січня 2017
15:59

Регіони

Львів

Під російським банком «ватник» з автоматом пив «Боярышник»10

 
Коментувати
Роздрукувати

Фото: Валерій Шмаков

Сьогодні активісти «Національного корпусу Львівщини» пікетували російський банк VS Bank.

На порозі банку протестувальники поклали карту України, яку облили червоною фарбою. Кожен, хто заходив до фінустанови ризикував забруднити взуття імпровізованою кров’ю.

Вхід до банку під табличкою «Россия здесь» охороняв бутафорний російський вояк, у ватнику та з автоматом Калашникова. Час від часу він наливав собі у склянку настійку глоду, більш відому як «Боярышник».

«Справа в тому, що VS Bank лише завуальований під австрійський банк. 99,9 процентами його акцій володіє Сбербанк Росії. Під час третього року війни у нас далі працює російський бізнес, кошти з якого йдуть у Кремль. За ці гроші відливаються кули і снаряди, які потім вбивають наших вояків. Через ці банки фінансуються сепаратистські рухи в Україні, які проводять тут диверсійну роботу», — каже заступник голови «Національного корпусу Львівщини» Святослав Сірий.

«Закликаємо українців припинити вкладати гроші в російські банки. А від влади вимагаємо заборонити діяльність російського бізнесу та банків в Україні», — зазначив активіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові заблокували роботу російської компанії

На завершення заходу, учасники зачитали молитву українського націоналіста, запалили фаєри та закидали вхід до банку димовими шашками.

За словами Святослава, сьогоднішня акція попереджувальна.

«Якщо наші вимоги не будуть виконані, ми знаємо що робити», — кажуть активісти.

У Львові громадські активісти влаштували театралізовану похоронну процесію біля одного з відділень «Альфа-банку». Таким чином вирішили відзначили закриття декількох відділень «Альфа-банку», що входить до складу російської приватної інвестиційної компанії «Альфа-груп».

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх