. Перший український фільм-фентезі коштував 40 млн грн | Набат-время знать больше

Перший український фільм-фентезі коштував 40 млн грн

Вівторок, 10 січня 2017
13:34

Культура

Перший український фільм-фентезі коштував 40 млн грн

 
Коментувати
Роздрукувати

У мережі з’явився перший трейлер повнометражного українського фентезі «Сторожова застава» режисера Юрія Ковальова. Бюджет фільму — 40 млн грн.

Картина розповідає про сучасного шестикласника Віктора, який через загадковий портал часу потрапляє у минуле — на тисячу років тому. Зустрічає героїв, яких ми звикли вважати російськими, — Іллю Муромця, Добриню Микитича, Альошу Поповича. Хлопця приймають за свого. Думають, що він небіж Іллі, який колись зник.

«На Одеському міжнародному кінофестивалі, представляючи фільм, продюсери зазначили, що спецефектів буде більше, ніж у голлівудському «Володарі перснів». Через необхідність роботи над ними перенесли старт у прокаті. Адже фільм мав би уже вийти – наприкінці грудня 2016-го. Заради просування на інші ринки розповідають, що «Сторожова застава» подібна на «Хроніки Нарнії» і «Гаррі Поттера», — каже кінокритик Сергій Васильєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі українські фільми 2016-го року

Однойменну книгу Володимира Рутківського адаптували у сценарій Сашко Дерманський та Ярослав Войцешек. Фільмування стрічки почали у листопаді 2015 року. Вони проходили в Карпатах а також на натурному знімальному майданчику, де збудували масштабні декорації самої Сторожової застави. Навесні 2016 року відбулись дозйомки. Для акторів Даниїла Каменського та Єви Кошової, які зіграли головні ролі, стрічка стала кінодебютом.
Продюсери уклали угоди щодо прокату картини у Франції, Індії, Південній Кореї, Ізраїлі, В’єтнамі, Малазії.

Прем’єра фільму відбудеться восени 2017-го.

За підтримки Державного агентства України з питань кіно в нашій країні знімають 40 повнометражних ігрових фільмів. Вийдуть у прокат 2017 року. Кінокритик Дмитро Десятирик назвав 5 найочікуваніших кінопрем’єр.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх