. Опубліковано результати дохідності інвестпортфелю в PrivateFX | Набат-время знать больше

Опубліковано результати дохідності інвестпортфелю в PrivateFX

Неділя, 24 липня 2016
11:30

Економіка

Forex

Опубліковано результати дохідності інвестпортфелю в PrivateFX6

14
Коментувати
Роздрукувати

Спеціальна рубрика з щотижневими звітами про дохідність, отриману від інвестування в кращі ПАММ-рахунки та ПАММ-індекси Прайвета

Починаючи з травня 2016 року ми відкрили спеціальну щотижневу рубрику, яка допоможе переконатися на практиці, яка ж фактично виходить прибутковість від інвестування в ПАММ-рахунки в новій брокерській компанії PrivateFX, про яку так активно пишуть багато ЗМІ і чи виправдана така велика кількість позитивних відгуків і думок від експертів, клієнтів і трейдерів про компанію.

Ми вирішили розібратися, а чи правда, все-таки, те, про що так багато пишуть і чи можливо заробляти на місяць стільки, скільки будь-який банк не дає відсотків на рік! Тобто, близько 8-10% доходу на місяць! Так-так, саме в місяць, не на рік. Ми не помилилися. Адже ми самі вирішили про інвестувати в компанію Прайвет і все перевірити ще раз на практиці особисто. І ось, що у нас з цього вийшло.

У нас вже є перша індивідуальна статистика тижневої прибутковості нашого інвестпортфелю і ми будемо ділитися такою інформацією з вами, шановні читачі, щотижня, щоб дати дійсно об’єктивну картину від нас як від реального клієнта, який все перевірив особисто. У певному сенсі, інсайдерська інформація, якщо хочете.

Отже, перейдемо до справи. Адже іноді просто кілька цифр бувають красномовніше безлічі прекрасних слів. Тому, надаємо увазі наших читачів поточні результати про дохідність нашого інвестпортфелю в PrivateFX такою, якою вона є на практиці, фактично і насправді.

Отже, у нас вийшли наступні результати інвестування:

Опис структури поточного інвестпортфелю

Ми постійно моніторимо торги, аналізуємо ситуацію і тенденції в ПАММ-рахунках в цілому і для визначення доцільності проведення змін в складі інвестпортфелю в наступних торгових періодах.

ДОВІДКА:

Група компаній PrivateFX заснована в 2015 році провідною міжнародною інвестиційно-банківською компанією Concorde Capital.
Компанія надає своїм клієнтам реальний доступ на біржові та позабіржові ринки, використання передових технологій взаємодії трейдерів і інвесторів.

Переваги інвестування в ПАММ-рахунки Компанії PrivateFX

• Висока прибутковість
ви можете самостійно регулювати профіти і ризики, створивши власний збалансований інвестиційний портфель з привабливих вам інструментів.
• Безпека інвестування
Система ПАММ виключає факт невиконання зобов’язань з боку Керуючого, тим самим захищаючи свої інвестиції від неторгових ризиків, властивих класичному довірчому управлінню.
• Ліквідність інструментів без обмежень у строках
Інвестор має можливість у будь-який момент поповнити або вивести коштів з ПАММ-рахунків.
• Мінімальна сума інвестування
Можливість вибору ПАММ-рахунки з порогом капіталовкладення від 10 $.
• Розподіл ризиків
Розподіл ризиків відбувається пропорційно між Керуючим і Інвестором, в залежності від параметрів оферти.

Що таке ПАММ?

Інвестування в ПАММ-рахунки є одним з найбільш вигідних інструментів отримання прибутку. Даний сервіс дуже популярний завдяки високій прибутковості, мінімізації ризиків за рахунок власного контролю інвестицій та простоті управління.

ПАММ-рахунок — є професійним типом рахунку, що включає в себе кошти Керуючого і необмежені фінанси Інвесторів, сегрегованих в загальному рахунку.

Довірче управління вигідно всім учасникам ПАММ. Розподіл прибутку відбувається автоматично, пропорційно часткам учасників, згідно оферті, що виключає ризики невиконання зобов’язань для всіх учасників. Крім прибутку, Керуючий отримує можливість розкрити потенціал своєї Торгової Стратегії за рахунок коштів інвесторів. Інвестор, в свою чергу, отримує пасивний дохід, не беручи участі в торгівлі і без необхідності постійного моніторингу ринкових ситуацій.

Основою будь-якого ПАММ-рахунку є оферта. Кожен інвестор може вибрати собі необмежену кількість ПАММ-рахунків, спираючись на свою інвесторську стратегію.

Якщо наш особистий приклад вас зацікавив і ви також бажаєте спробувати свої сили в інвестуванні в кращі ПАММ-рахунки брокерської компанії PrivateFX, вам достатньо лише заповнити нескладну форму реєстрації на офіційному сайті PrivateFX.Com. І, до речі, КОЖНОМУ новому зареєстрованому клієнту компанія Прайвет для пробної інвестиції нараховує на рахунок 100 доларів, і прибуток з них ви зможете виводити відразу і без обмежень.

Якщо бажаєте зареєструватися в PrivateFX
і безкоштовно отримати сертифікат на $300

У брокерській компанії PrivateFX пропонують новим клієнтам сертифікати на $300 для того, щоб вони ознайомилися (не на свої гроші) з інвестиційними інструментами сучасних фінансових ринків. Отримайте безкоштовно і виведіть всі гроші, які заробили, нічого не вкладаючи і нічим не ризикуючи!

Крім вітальних $100 кожному новому клієнтові при реєстрації, компанія PrivateFX також може надати сертифікати на $300. Разом, при реєстрації можна на свій рахунок відразу отримати не $100, а цілих $400, що, сподіваємося, буде досить приємним бонусом для кожного нового клієнта вже на старті співпраці з компанією. Щоб отримати сертифікат на $300 і вивести всі гроші, які заробите, нічого не вкладаючи і нічим не ризикуючи, перейдіть за цим посиланням: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ в PrivateFX, по переході через нього зареєструйтеся в компанії. Після проходження процедури реєстрації надішліть з Вашої електронної пошти, зазначеної при реєстрації, лист з темою: «Сертифікат на $300″, з текстом: «Я зареєструвався по посиланню в Gazeta.ua і хочу отримати сертифікат на $300, мій нік при реєстрації: (вказати нік)» на адресу електронної пошти: certificate300@gmail.com

Попередження про ризик: Ви повинні знати, що при маржинальній торгівлі існує ймовірність того, що Ви можете втратити всі або деяку частину Ваших початкових інвестицій і тому Ви не повинні вкладати гроші, які Ви не можете дозволити собі втратити або втрата яких зробить значний вплив на Ваш фінансовий добробут. Інтернет-торгівля включає в себе додаткові ризики. Будь ласка, уважно ознайомтеся з «Повідомленням про ризики« перед початком здійснення торгівлі або інвестування.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Тайвань – потрясающее местечко.
Що таке хоррор-квести?
Виртуальные серверы: преимущества и особенности работы
Выбираем четки
Ремонт натурального меха?
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх