. «Опозиційний блок» ініціює позачергову сесію Миколаївської міськради через незаконне рішення мера перетворити місто у відстійник | Набат-время знать больше

«Опозиційний блок» ініціює позачергову сесію Миколаївської міськради через незаконне рішення мера перетворити місто у відстійник

Понеділок, 12 вересня 2016
17:16

Суспільство

«Опозиційний блок» ініціює позачергову сесію Миколаївської міськради через незаконне рішення мера перетворити місто у відстійник

 
Коментувати
Роздрукувати

Сьогодні відбулося засідання фракції «Опозиційного блоку» в Миколаївській міській раді, на якому було прийнято одноголосне рішення ініціювати скликання позачергової сесії міської ради. Про це йдеться в заяві фракції «Опозиційного блоку» в Миколаївській міській раді

На думку фракції, мер Миколаєва Олександр Сенкевич перевищив свої повноваження, коли потайки видав розпорядження №233р «Про поховання ТПВ на Миколаївському міському полігоні». На нашу думку, це рішення прийнято виключно на потребу партійним інтересам партії «Самопоміч», яку очолює мер Львова Андрій Садовий і членом якої є мер Миколаєва. Це рішення шкодить інтересам нашого міста.

У Миколаєві немає сміттєпереробного заводу. У Миколаєві є своя проблема з відсутністю місця для поховання сміття. Везти сміття через всю країну, та ще й таємно, заховавши його в криті зерновози, — це зрада своїх городян. Це обман, який мер міста хотів приховати від людей! Це питання не було ані на виконкомі, ані в депутатських комісіях, ані на сесії, ані на громадських слуханнях — все зроблено таємно!

Депутати від «Опозиційного блоку» У вважають, що наші городяни не заслуговують на такий «сміттєвий подарунок» до Дня міста.

Ми вважаємо, що ситуація має бути розглянута на позачерговій сесії міської ради. Тому що рішення, які впливають на життя міста, повинні прийматися всією громадою, а не одним чиновником. Необхідно скасувати незаконне розпорядження мера.

Ми закликаємо всіх депутатів, незалежно від політичної приналежності, об’єднатися навколо інтересів нашого міста і підтримати ініціативу скликання позачергової сесії.

Миколаївці мають право висловити свою думку і настояти на прийнятті того рішення, яке вигідно для нашого міста, а не для чужої партії.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх