. Одеські аспіранти внесли заставу за професора-хабарницю | Набат-время знать больше

Одеські аспіранти внесли заставу за професора-хабарницю

Субота, 23 січня 2016
03:02

Суспільство

Україна

Одеські аспіранти внесли заставу за професора-хабарницю

1
Коментувати
Роздрукувати

Приморський райсуд Одеси задовольнив клопотання слідчого, що здійснює розслідування справи підозрюваної у корупції професора кафедри фармацевтичної хімії Одеського університету імені Мечникова.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на прес-службу райсуду.

Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і визначив можливість звільнення під заставу в 110 тисяч гривень.

У свою чергу, шість аспірантів цього вишу, науковим керівником яких була підозрювана, вирішили зібрати гроші і внести за арештовану заставу.

Про таку позицію аспірантів поінформувала журналістів прес-секретар університету Алла Гудзенко. «Заставу вносять чотири науковці, що зараз вчаться в аспірантурі, і два випускники аспірантури 2015 року», — уточнила Гудзенко.

Речниця вишу також висловила подив, чому судове засідання, на якому розглядалося клопотання слідчого про арешт підозрюваної в корупції, проходило «практично за закритими дверима. З судової зали виставили аспірантів і викладачів, які туди прийшли».

Як повідомлялося раніше, співробітники прокуратури та СБУ затримали 19 січня професора кафедри ОНУ ім. Мечникова за одержання 800 доларів хабара від студента за згоду бути його науковим керівником для вступу в аспірантуру та закріплення за кафедрою як аспіранта.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх