. Одеська Барбі шкодує, що курила траву | Набат-время знать больше

Одеська Барбі шкодує, що курила траву

Середа, 06 липня 2016
13:10

Elle

Зірки

Одеська Барбі шкодує, що курила траву

 
Коментувати
Роздрукувати


odessa-life.od.ua

Одеська Барбі Валерія Лук’янова зізналась прихильникам, що пробувала легкі наркотики, а саме курила траву. Про це написала на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Знаєте, Дорогі) Я не думала ніколи, що я запишу таке відео …. Але я його записала …. Про що воно? Це ексклюзив! Воно про мій досвід куріння трави, і про те як я кинула! Раніше я вважала, що про такі речі краще мовчати. Але чим більше я живу в світі, тим менше у мене залишається страхів і пересторог! Так мені за великим рахунком все одно, що про мене подумають, бо більшість людей з нашого покоління курять траву і навіть не вважають, що це щось погане! У багатьох же країнах вона легалізована, в США її можна купити в аптеці …

Але я зовсім не розповідала в тому відео, як це прикольно! Ні! Я записала це відео саме з метою вас застерегти! Трава не так вже нешкідлива і нешкідлива! Безліч шляхів і можливостей в житті — ми тупо животіємо в укурюванні!!! Я витратила кілька років тупо на куріння трави, а могла б розвиватися і чогось то домогтися! Я шкодую про цей період, якби я могла повернутися в минуле, я б все змінила, і все зробила б по іншому!», — пише Лук’янова.

Нагадаємо, Валерія розповіла секрети, завдяки яким залишається у відмінній фізичній формі.

«Не розумію людей, які говорять, що їм ніколи стежити за фігурою або доглядати за обличчям… По-моєму це природний процес для людини, тим більше для дівчини …

Наприклад, мені дуже приємно весь час робити маски, ванни для тіла, обгортання. Мені подобається готувати правильну їжу … Мені приємно бігати вранці і займатися в залі.

Не розумію, як все це може не подобатися?», — розповіла Лук’янова.

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх