. Обрали найдивніші книжкові заголовки року | Набат-время знать больше

Обрали найдивніші книжкові заголовки року

Неділя, 20 березня 2016
13:34

Культура

Література

Обрали найдивніші книжкові заголовки року

 
Коментувати
Роздрукувати

Книга «Занадто голі для нацистів» (Too Naked For The Nazis) британського письменника Алана Стаффорда була визнана переможцем в конкурсі на найдивнішу назву і отримала премію Diagram Prize.

Про це повідомляє BBC News.

Книга Стаффорда присвячена історії британського водевільного тріо Wilson, Keppel and Betty, що мало успіх в середині 20 століття.

«Занадто голі для нацистів» обійшли таких конкурентів як «Читаючи ззаду: історія ануса в культурі» (Reading from Behind: A Cultural History of the Anus), «Читаючи печінку: папірологічні тексти про ворожіння на внутрішніх органах в Стародавній Греції (академічне дослідження жертовних овець)», «Вампіричні черниці-трансвестити на мотоциклах з космосу: роздуми про культовий фільм», а також «Радянські автобусні зупинки».

Diagram Prize вручається з 1978 року. З 2000 року переможець визначається голосуванням відвідувачів сайту The Bookseller. Премія не передбачає грошової винагороди — письменник отримує в подарунок пляшку вина.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх