. Невістка президента зареєструвала торговельний знак | Набат-время знать больше

Невістка президента зареєструвала торговельний знак

Середа, 11 січня 2017
13:01

Політика

Невістка президента зареєструвала торговельний знак

 
Коментувати
Роздрукувати


Юлія Порошенко із чоловіком Олексієм Фото: JetSetter.ua

Невістка президента Юлія Порошенко зареєструвала торговельний знак agrohub.

Згідно з даними на сайті Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатент), товарний знак зареєстрували 26 грудня 2016 року.

Раніше у коментарі ЗМІ Порошенко повідомила, що на території ВДНГ у Києві можливим є створення agrohub — коворкингового простору та екосистеми, де було б усе необхідне для розвитку бізнесу.

«Ми залучаємо великі корпорації, підприємців-інноваторів, академії та наукові інститути, а потім забезпечуємо взаємодію, щоб на стику з’являлися класні продукти», — розповіла вона «Новому времени».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко вдруге став дідусем

За словами Порошенко, великі корпорації отримують можливість знайти таланти, а молоді стартапи, які прийдуть в акселератор, зможуть випробувати свої ідеї на практиці та знайти перших клієнтів.

Син президента, чинний депутат Олексій Порошенко, одружився на Юлії Аліхановій у вересні 2013 року. Вона — топ-менеджер консалтингової фірми McKinsey&Company.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх