. Назвали 3 версії вибуху на Укроборонпромі | Набат-время знать больше

Назвали 3 версії вибуху на Укроборонпромі

Пʼятниця, 29 липня 2016
11:58

Регіони

Інші регіони

Назвали 3 версії вибуху на Укроборонпромі

1
Коментувати
Роздрукувати


fakty.ictv.ua

У держконцерні «Укроборонпром» за результатами розслідування назвали 3 ймовірні причини вибуху на території випробувальної станції у Сумській області.

Про це повідомляє «Громадське ТБ«

Комісія фахівців попередньо виокремила 3 найвірогідніші версії вибуху.

«Розглядаються 3 версії: самодетонація снаряду через зміну хімічних властивостей речовини протягом його зберігання; наявність стороннього вибухонебезпечного предмета, який спрацював у момент проведення підготовчих робіт; порушення правил безпеки працівниками», – повідомили фахівці концерну.

Нагадаємо, напередодні на території випробувальної станції одного з підприємств Укроборонпрому при розвантаженні бойових припасів, які привезли для утилізації, стався вибух. Загинуло 3 особи, серед яких представник НАТО. Ще двоє отримали тілесні ушкодження.

Вибух розслідує Військова прокуратура за статтею про порушення правил безпеки.

Роботи з утилізації боєприпасів проводили в рамках тристороннього договору між Державним підприємством «Укроборонсервіс», що входить до складу ДК «Укроборонпром», NSPA (Агентство НАТО з технічного обслуговування і постачання) та Міністерством оборони України.

Утилізацію здійснює Науково-дослідний інститут хімічних продуктів, що проводить такі роботи з 1996 року, а з 2013-го співпрацює з Агентством НАТО. За останні 3 роки підприємство утилізувало близько 5 тис. тонн боєприпасів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Халатність на Укроборонпромі загрожує посадовцям 10 роками в’язниці

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх