. НАТО відправить контингент до України, якщо ООН затвердить миротворчу місію — дипломат | Набат-время знать больше

НАТО відправить контингент до України, якщо ООН затвердить миротворчу місію — дипломат

Пʼятниця, 18 вересня 2015
13:25

Суспільство

НАТО відправить контингент до України, якщо ООН затвердить миротворчу місію — дипломат

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: AP

Країни-члени і партнери НАТО надішлють до України свої військові контингенти, якщо Радбез ООН затвердить миротворчу місію.

Про це сказав в.о. керівника місії України при НАТО Єгор Божок в інтерв’ю «Європейській правді».

«У цих питаннях є чітко визначена процедура. Члени і партнери Альянсу, в тому числі Україна, надсилають свої контингенти для участі в операціях та місіях Альянсу, які започатковуються рішенням Ради безпеки ООН. Але якщо в Україні буде затверджена миротворча місія рішенням Радбезу ООН, то я переконаний, що країни-члени і партнери НАТО надішлють до нас свої військові контингенти», — сказав Божок.

Нагадаємо, раніше помічницч держсекретаря США Вікторія Нуланд заявляла, що необхідності у введенні миротворців в Україну не буде в разі виконання Мінських домовленостей.

Президент Європейської ради Дональд Туск заявив, що у ЄС на сьогоднішній день і в найближчому майбутньому неможливо досягти рішення про розгортання на сході України безпекової місії ЄС.

У червні Верховна Рада прийняла закон, яким дозволяється запрошувати в Україну війська іноземних держав та військових блоків для проведення міжнародних операцій з підтримання миру.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх