. Народити дитину коштуватиме 18 тис. грн | Набат-время знать больше

Народити дитину коштуватиме 18 тис. грн

Вівторок, 17 січня 2017
09:04

Донбас

Народити дитину коштуватиме 18 тис. грн

1
Коментувати
Роздрукувати

За пологи на окупованій території доведеться заплатити від 40 тис. руб. (18 тис. грн) до 100 тис. руб. (47 тис. грн). Про це розповідають місцеві жителі у соцмережі.

«Найменше, скільки беруть лікарі — 10 тисяч рублів (4,7 тисячі гривень. — ред.). Це за умови, що пологи пройшли без ускладнень. Якщо не заплатиш грошей, не видають довідку про пологи. Потім доводитимеш, що то саме ти народила дитину, щоб зареєструвати її та отримати допомогу», — розповідає місцева Ірина.

На окупованій території стали прийнятні домашні пологи. Лікарі спершу вимагають заяву від породіль, що ніяких претензій до медичного обслуговування ті не мають, а потім ідуть приймати пологи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обстріли на Донбасі не стихають: є поранені в лавах ЗСУ

«Я народжувала третю дитину. Завчасно домовилась із лікарем про пологи. Він назвав суму у 18 тисяч гривень. Для нас це великі гроші, бо я не працюю, а чоловік такі гроші міг зібрати за 3-4 місяці. Вони мотивують, що таку суму виплачують під час оформлення української допомоги із народження дитини», — каже жителька Луганська.

Дітей реєструють на українській території. Місце народження вказують Донецьк чи Луганськ. За 5 тис. руб. (2,3 тис. грн) дитину можуть зареєструвати посередники, без виїзду матері на територію України.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх