. «Найбільше сподобались туалети» — кияни про Atlas Weekend | Набат-время знать больше

«Найбільше сподобались туалети» — кияни про Atlas Weekend

Понеділок, 11 липня 2016
14:59

Культура

«Найбільше сподобались туалети» — кияни про Atlas Weekend

 
Коментувати
Роздрукувати

Кияни поділилися враженнями від фестивалю Atlas Weekend, що проходив на території ВДНГ у Києві 8-10 липня. Глядачі вражені кількістю виконавців та груп, але скаржаться на погану організацію.

«Мені найбільше сподобалися туалети. Черг або взагалі немає, або швидко розсмоктуються. У туалетах не смердить блювотинням і екскрементами, а пахне квітами і цитрусами. Зона туалетів вийшла відмінна. Дякуємо!», — пише у Facebook Соня Мухарська.

«Я вважаю, що «Бумбокс», O’Torvald, «Даха Браха», Sunsay, «Вагоновожатые», Onuka, Джамала, Brunettes Shoot Blondes, Pianoбой та Іван Дорн — українські артисти світового рівня. Амінь. Це мій особистий погляд. Я так бачу», — каже Оля Шурова.

«На фестивалі відкрили для себе групу «Вагоновожатые». Дуже цікаво та незвично. Раніше не могла і подумати, що буду щось подібне слухати», — глядачка Лара Донченко.

«До речі, з приводу друзів наших менших. Це перший фест в моєму житті, де дійсно було багато трейлерів з їжею для вегетаріанців», — пише Артем Репніков, вегетеріанець

«Папірець з розкладом можна було викидати на вході. Дізнатися, хто коли виступає було неможливо! Фестивальні концерти можуть і повинні починатися вчасно! Чомусь популярні зарубіжні групи виходять секунда в секунду, а деякі наші зірки можуть протримати публіку зайві 20 хвилин під дощем в очікуванні», — зазначає глядач Данило Карнацький.

«Ну і що, що на мені сміттєвий пакет і виглядаю я, ніби мені всього лиш 15 років. Йде дощ, але смутку нема місця. Ми щасливі!», — пише Олександра Татаренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Манера подачі пісень на сцені не змінювалась 47 років — Макаревич

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх