. На концерті Тараса Петриненка обурені люди виходили з залу | Набат-время знать больше

На концерті Тараса Петриненка обурені люди виходили з залу

Неділя, 03 січня 2016
10:19

Культура

Музика

На концерті Тараса Петриненка обурені люди виходили з залу

1
Коментувати
Роздрукувати

Скандалом закінчився концерт народного артиста України Тараса Петриненка у Львівській філармонії. Частина глядачів залишила зал. Про це у соціальній мережі повідомляє телеведучий Остап Дроздов.

«Я щойно вийшов із концерту Тараса Петриненка. В буквальному сенсі цього слова — вийшов. І не я один. Я безумно поважаю Тараса Петриненка за його вклад в укр.музику, я тричі запрошував його у свою програму, і завжди Тарас радо відгукувався, і всі ці програми були, без перебільшення, шикарні. Сьогодні я купив квіти і пішов на його концерт. А потрапив на таке, що змусило мене разом із іншими людьми піти геть».

Концерт розпочався вчасно — о 19.00. 45 хвилин публіка слухала виступ івано-франківського рок-гурту. Після цього на сцену вийшов гуцульський гуморист. «Сказати, що його ретро-гумор повністю ішов мимо — нічого не сказати», — пише Дроздов.

Програму продовжила артистка Каріна Плай. Дроздова обурило, що вона співала та спілкувалася з публікою російською: «Навіть я почав голосно матюкатися. І ось чому. Другою піснею в Каріни Плай прозвучала дитяча пісенька про зєльоного кракаділа РОСІЙСКОЮ мовою. Більше того, далі прозвучала …ще одна весела ПІСНЯ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ «Звйозди падалі в море». На програшах артистка щиро бажала публіці, яка прийшла на Тараса Петриненка, аби все ваши мечты сбывались, дорогие львовяне, и пусть звезды падают к вашим ногам…»

В цей момент люди почали виходити з залу. Одна жінка у вишиванці вибігла на сцену та почала вимагати «Тараса Петриненка давайте!» Каріна Плай у цей час запросила на сцену іншого артиста. Люди просили, щоб їм негайно повернули гроші.

«Я цього не витримав і пішов додому, — повідомляє телеведучий. — В гардеробі вже стояли люди, які теж похнюплено покидали зал. Я безумно поважаю Тараса Петриненка. І поважатиму надалі. Можливо, він не був у курсі, що в нього на розігріві будуть співати мовою окупанта пісні про зєльонава кракаділа і звйозди, коториє падают в море. Але організаторам такого концерту я скажу: ви охреніли зовсім. Невже не доганяєте, що в залі зібралася публіка з виразними переконаннями? Невже ви не доганяєте, що публіці Тараса Петриненка не можна втюхувати російську попсу тут, у Львові? Невже ви не доганяєте, що концерт Тараса Петриненка — це концерт власне Тараса Петриненка? Квітів шкода. Я приніс їх додому замерзлими і мертвими».

Артист поки що ніяк не прокоментував цю неприємну ситуацію.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх