. На фестивалі у Парижі відкрили український арт-павільйон | Набат-время знать больше

На фестивалі у Парижі відкрили український арт-павільйон

Вівторок, 21 червня 2016
12:56

Культура

АРТ

На фестивалі у Парижі відкрили український арт-павільйон

 
Коментувати
Роздрукувати

У Парижі запрацював український арт-павільйон фестивалю «Береги Європи». Як повідомляє УНН, подію запланували на 8 червня, але її перенесли ближче до 17-го числа через повінь. Після сильних дощів рівень води у Сені піднявся майже на 4,5 м. У Парижі водою залило території найвизначніших пам’яток – Ейфелевої вежі та Лувру.

«Фестиваль на набережній Сени «Береги Європи» заплановано почати 8-го. Але перенесуть в район 17-го, бо Європа, тобто, Сена, трохи вийшла з берегів» — про перенесення фестивалю повідомила у своєму Facebook письменниця Ірена Карпа, перший секретар посольства України у Франції із питань культури.

«Унікальність проекту в його мультикультурності, адже на чемпіонаті очікують глядачів з усіх континентів. Тож маємо неймовірну можливість показати Україну сучасну через твори її митців, а також зробити все, щоб після насиченого «Євро» вболівальники відразу ж поїхали відкривати для себе Україну туристичну», – зазначила Ірена Карпа.

В українському арт-павільйоні планують провести понад 10 виставок сучасних вітчизняних художників, перформанси і концерти, читання письменників.

Фестиваль «Береги Європи» – це арт-платформа для країн-учасниць Євро-2016: кожна з них матиме свій павільйон, де демонструватиме сучасне мистецтво.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виставка українського художника відкрилася у Вашингтоні

Источник

На ту же тему
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх