. На фестиваль прийшла рекордно мала кількість глядачів | Набат-время знать больше

На фестиваль прийшла рекордно мала кількість глядачів

Неділя, 25 вересня 2016
18:53

Регіони

Полтава

На фестиваль прийшла рекордно мала кількість глядачів22

 
Коментувати
Роздрукувати

На ювілейний 10-й «Мазепа-фест» прийшло мало глядачів і слухачів. Цього року вхід на фестиваль був платний — 70 гривень.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

— Я — справжній «мазепинець». Пропустив тільки один концерт і то по хворобі. Такої кількості глядачів ніколи не було. Дуже мало людей. Можливо платний вхід налякав, але і на пагорбі теж не багато людей. Тим паче 50-70 гривень — це зараз не гроші за хороший концерт. Швидше за все, просто злякались, що буде дощ. Не думаю, що полтавців розлюбили якісний рок, — сказав Андрій Швець, фанат хеві-металу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відродження фестивалю розпочнеться із мітингу.

Серйозну допомогу для організаторів зробили військовослужбовці, які на кількох автобусах завітали на фестиваль і стали найчисленнішою групою. Значно менше було панків, рокерів і представників інших субкультур.

Музичне різноманіття під час концертної програми було широким. Від джазу до музичних експериментів і етномузики. Але найбільше було гуртів, що представляли український рок.

Завершиться фестиваль вогняним шоу і показом фільмів українського виробництва.

Нагадаємо, два міністра відкрили фестиваль «Мазепа-фест». П’ять років фестиваль не проводився через політичні та фінансові проблеми. Цього року культурний захід відновили. Організатори пообіцяли в наступному році зробити програму «Мазепа-фест» тривалістю на два дні.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх