. На дорогах активізувалися псевдоволонтери | Набат-время знать больше

На дорогах активізувалися псевдоволонтери

Вівторок, 06 вересня 2016
16:33

Регіони

Львів

На дорогах активізувалися псевдоволонтери

 
Коментувати
Роздрукувати

Біля села Пісочне Миколаївського району на Львівщині невідомі зі скриньками збирають кошти начебто на волонтерську допомогу.
«Ми вигнали псевдоволонтерів зі Львова. Вони активізуються на дорогах, де виконують ремонтні роботи і утворюються корки. Багато є на вокзалах, бо немає транспортної міліції, яка б їх перевіряла. Мені вже кілька мешканців Пісочного повідомляли телефоном, що на цій ділянці люди зі скриньками збирають гроші. Але ж знаємо, що справжні волонтери не стоять на дорогах і не жебракують», — розповідає координатор «Економічного бойкотного руху», громадський активіст Олег Радик.
4 вересня, на ділянці дороги Пісочна – Рудники збирали гроші псевдоволонтери, які прикривалися назвою міжнародного фонду «Люди сильні духом». Їхній осередок зареєстрований у Києві.
«Я проїжджав вчора тією дорогою і запитав одного з двох волонтерів, хто він і звідки. Показав документи і навіть розповів мені, що кошти для хворого хлопчика вони збирають на прохання Миколаївської райради», — розповідає очевидець Юрій Смертига.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В мережі з’явились фото волонтерів, які здають позиції сил АТО

Активісти попросили керівника Патрульної поліції Львова Антона Пузиревського і керівника громадської організації «Варта-1» Ігоря Зінкевича, аби вжили заходів.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх