. На будівництво метро держава бере €304 млн кредиту | Набат-время знать больше

На будівництво метро держава бере €304 млн кредиту

Дніпро,Економіка

Вівторок, 28 лютого 2017
09:40

Регіони
Дніпро

На будівництво метро держава бере €304 млн кредиту

1
Коментувати
Роздрукувати

Для будівництва метро у Дніпрі з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком уклали кредитні угоди на €304 млн. Про це вчора заявив Петро Порошенко.

«Хочу наголосити, що це здійснюють в умовах війни і агресії з боку Росії. Будівництво стало можливим завдяки економічному зростанню і процесу децентралізації. Метрополітен в Дніпрі — символ нашої співпраці з ЄС», — сказав президент.

Реалізовуватиме проект французька інжинірингова компанія Egis і Київметробуд. Будівництво нових станцій метрополітену в місті планують завершити за 4 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко поїв піцу у ветеранів

Метрополітен у Дніпрі відкрили 1995 року. На одній гілці від станції Покровської до Вокзальної є 6 станцій. Довжина її становить 7,8 км. Через обмежену кількість станцій, транспорт не дуже популярний у місті.

27 лютого Дніпро відвідав президент Петро Порошенко. У місті, очікуючи на візит глави держави, вимкнули світлофори у центрі. Рух центральними вулицями регулюють поліцейські.

Президента чекали у неонатальному центрі. Медиків перевіряють на наявність зброї, проводячи через металодетектор. Місце зустрічі охороняють поліцейські з собаками.

На шляху ймовірного просування голови держави вимкнули веб-камери.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх