. Між ЛНР і ДНР іде війна. Ніякого об’єднання не буде — Снєгирьов | Набат-время знать больше

Між ЛНР і ДНР іде війна. Ніякого об’єднання не буде — Снєгирьов

Вівторок, 26 січня 2016
16:39

Суспільство

Між ЛНР і ДНР іде війна. Ніякого об’єднання не буде — Снєгирьов

 
Коментувати
Роздрукувати


Дмитро Снєгирьов

— На початку січня війна між самопроголошеними республіками перейшла з фази холодної в гарячу. У війну спеціальних служб, — каже ініціатор організації «Права справа» Дмитро Снєгирьов. — У районі Горлівки відбулося блокування загону спецпризначення «Трої» та роти «Новоросія» армією ДНР. В ході контроперацій спецслужб ЛНР ліквідували близько десятка не дуже помітних ватажків. Ішлося про військовий заколот, який хотіли організувати силами спецслужб ЛНР і командиром третього мотострілецького батальйону Остапом Чорним, який очолював спеціальні служби ЛНР. Фактично вони організували військовий заколот проти Захарченка. Тільки втручання росіян унеможливило повномасштабні бойові дії між двома республіками.

Нещодавно з’явилась неофіційна інформація про об’єднання самопроголошених ДНР і ЛНР. Мовляв, Росія прагне централізувати владу на окупованих територіях, щоб краще контролювати бандугруповання і фінансові потоки. Крім того, об’єднання псевдореспублік подадуть росіянам як велику перемогу під час економічної кризи. Чи можливо об’єднання насправді, Gazeta.ua і розповів Дмитро Снєгирьов.

— Всі заяви про об’єднання мають суто декларативний характер. Це інструмент інформаційної війни проти України. На жаль наші ЗМІ поширюють ці заяви. Так, відбулося підписання самопроголошеними республіками меморандуму про співпрацю у рамках так званих міжпарламентських проектів. Не більше того. Останнім часом багато говорять, що встановлено єдині економічні закони в ДНР і ЛНР. Але по суті ті і ті працюють по закону України. Просто переклали українські закони російською мовою.
Чутки про об’єднання — це контрпропаганда. Наші військові надають реальну інформацію щодо стану речей у так званих республіках. Тобто про протистояння двох верхівок із Захарченком і Плотницьким, які захищають свої суто фінансові інтереси.

Чи існує конфлікт між ДНР і ЛНР? Він прогресує?

— Насправді між республіками іде торгова війна і війна спеціальних служб. Плотницький виступав про закриття ринків ЛНР для товарів з ДНР. Ідеться про тютюнові вироби фабрики «Хамадей» і горілчані фабрики «Олімп», які знаходяться під контролем Захарченка. Плотніцький захищає свої інтереси, бо має в ЛНР свої горілчані і тютюнові фабрики. Також була спроба вивести з підпорядкування Донецька так званої Луганської дирекції залізниці. Плотницький хотів замкнути на собі фінансові потоки, які ідуть від перевезень. Через це в Дебальцевому відбулося блокування відвантаження вугілля. А вугілля — це основна стаття доходів обох псевдореспублік. І вугілля це в основному іде на територію України, а не Росія.
Показовим моментом було також те, що донецька сторона не дозволила відновити ділянку залізниці, яка була зруйнована під час бойових дій. ЛНР почала ремонтувати, а ДНР заблокувала.

Чутки про зміну керівників самопроголошених республік мають підґрунтя?

— Плотницький і Захарченко є легітимними з точки зору росіян керівниками. Фактично вони є суб’єктами міжнародних перемовин навколо подальшої долі Донбасу. Ніхто їх міняти на Арбузова і Азарова, як про це говорять, не буде. Не мінятимуть «героїв» учорашнього дня на політичних банкрутів. Цього не зрозуміють бойовики. Та й зняття неможливе, лише фізична ліквідація. До речі, якщо відбудеться ліквідація, то це подадуть як протистояння між ватажками. Захарченко і Плотницький керовані Росією. Останні зустрічі росіян з держсекретарем США Керрі і його помічницею Нуланд свідчать про те, що Росія готова іти на поступки. Вона буде тиснути саме на них Захарченка і Плотницького.

Для Росії стало занадто дорого утримувати окупований Донбас?

— Ми видаємо бажане за дійсне. Ешелони з Росії як ішли, так і ідуть. Окупаційні адміністрації і надалі функціюють за гроші РФ. Як приклад, митний комітет самопроголошеної ЛНР заявив, що імпортовано на 12 мільярдів рублів продукції. А військова допомога тягне за собою значно більше грошей. Росія ставить за мету зняття санкцій, тому готова піти на поступки.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Преимущества врезных моек
Купить квартиру в Аликанте
Что вам стоит дом построить и отделать в том числе…
Хотите построить свой дом
Соблюдайте 5 правил, и прямой рекламодатель сам вас найдет
Вязание носков
Обучение в проекте»Практика»
По производителю Exagres
Полиэтиленовые трубы и фитинги для них
Как не стать жертвой насилия
Бизнес-идея: как создать кондитерский цех
Китайские кровати и кушетки
Единство механической и электронной составляющих
Настенные детские светильники
Разница между инвестированием и спекуляцией на рынке
Чем же привлекает рекламодателей контекстная реклама
Стоит ли делать локальный ремонт бампера
Что делать если мир сошел с ума? Самые популярные поисковые запросы
Продвижение сайта в Google
Первый трактор Solis типа Евро-4
Гречка в нашей жизни
Уход за волосами летом
Honda (Хонда) Prelude
Причины неприятного запаха изо рта
Почему не работают инструменты нашего бизнеса?
Арендовать недвижимость
Появился новый планшет Nokia на базе Windows 8
Автогиганты продолжают решать застарелые проблемы
Как воспитать сына?
Как вернуть доверие в отношениях
Нехватка техники решается легко и быстро
Куда установить холодильник?
Выбираем мебель для дома
Организация свадебного банкета: планируем в деталях
Гибель Русланы Коршуновой
Онлайн-торговля в Украине: почему многие возвращенных товаров уничтожается
Как обустроить однокомнатную квартиру?
Создание сайтов под ключ от 50 у. е
Россия и весь мир перешли на летнее время
Учеба и игра: взаимодополняющие или взаимоисключающие факторы
Концерт Loc-Dog
Экопарковки: новое слово в решении экопроблем города
Жалюзі або віконниці? Як правильно вибрати
Какие трубы выбрать для монтажа?
Стратегия продвижения — как ее создать, чтобы она работала
Поиск людей
Сколько стоят услуги риэлтора?
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх