. Міноборони притягне до відповідальності керівників 53-ї ОМБР | Набат-время знать больше

Міноборони притягне до відповідальності керівників 53-ї ОМБР

Вівторок, 16 лютого 2016
02:57

Суспільство

Україна

Міноборони притягне до відповідальності керівників 53-ї ОМБР

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: nikorupciji.org

Міністр оборони України підписав наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності командирів 53-ї окремої механізованої бригади, які допустили створення недопустимих умов перебування підрозділів на полігоні у Миколаївській області.

Про це повідомляє в прес-служба Міністерства оборони України.

«За підсумками службового розслідування, проведеного відповідними структурами Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України щодо ситуації з умовами перебування підрозділів 53-ї окремої механізованої бригади на одному з полігонів у Миколаївській області, Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про притягнення до дисциплінарної відповідальності одного із заступників начальника Генерального штабу Збройних Сил України, окремих керівників Тилу Збройних Сил України, командування Сухопутних військ Збройних Сил України, а також низки посадових осіб оперативного командування «Південь», — йдеться в наказі.

Інші службові особи, винні в зафіксованих порушеннях, будуть притягнуті до відповідальності рішенням начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Муженка.

Наказом також встановлено терміни усунення виявлених у ході перевірки недоліків.

«Ці заходи спрямовані на недопущення подібних випадків у майбутньому, а також підвищення відповідальності осіб, до компетенції яких входить всебічне забезпечення життєдіяльності військ», — йдеться в наказі.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх