. Милиці не заважають Насті Каменських робити селфі | Набат-время знать больше

Милиці не заважають Насті Каменських робити селфі

Понеділок, 25 липня 2016
10:53

Elle

Зірки

Милиці не заважають Насті Каменських робити селфі

 
Коментувати
Роздрукувати

Співачка Настя Каменських не зважаючи на травму після невдалого стрибка з парашутом не покинула робити селфі і ділиться з щанувальниками знімками зі свого життя. Красуня запостила світлину з ліфту свого будинку.

«Привіт!!! Складно звикнути до цих палиць! Виїзд на перев’язку це ціла пригода» — коменутє Каменських.

Нагадаємо, днями зірка повідомила фоловерам, що ледь не загинула.

«Слава Богу! Залишилася жива! Можна сказати відбулася легким переляком! Ще пощастило, що відразу ж зробили операцію і тепер я спокійно зможу відновлюватися. Я ніколи не захоплювалася екстримом, але мріяла відчути як це … літати. Перша частина польоту була ідеальною! Ну а потім парашут потрапив в струмінь повітря і не розкрився … в той момент, коли ти на запасці летиш вниз пробігає життя як кінострічка! А головне, ти не можеш зупинити падіння або затримати час…постраждала права нога, але величезне спасибі моєму інструкторові, який вчасно зреагував і я залишилася жива. Друзі! Не всі мрії потрібно втілювати в життя. я знімала блог в цей момент…правда, іронія;) так що ви все зможете скоро самі побачити!!!», — підписала фото співачка. На знімку Настя лежить у ліжку з травмованою ногою.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх