. Матеріали проти Царьова пішли до суду | Набат-время знать больше

Матеріали проти Царьова пішли до суду

Пʼятниця, 25 березня 2016
11:22

Політика

Матеріали проти Царьова пішли до суду

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: radiosvoboda.org

Генпрокуратура затвердила і направила до суду обвинувальний акт у спеціальному провадженні стосовно колишнього нардепа-«регіонала» Олега Царьова.

Про це інформує прес-служба ГПУ.

Провадження стосовно Царьова відкриті за статею «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, дії спрямовані на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу».

«Царьов обвинувачується у тому, що в період квітня–травня 2014 року, будучи народним депутатом України та кандидатом на пост президента України, взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованих на насильницьку зміну та повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» та «Луганської народної республіки» з використанням засобів масової інформації», — ідеться в повідомленні.

Як зазначається, обвинуваченого оголошено у розшук.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх