. «Манчестер Сіті» обіграв «Ліверпуль» і виборов Кубок англійської ліги | Набат-время знать больше

Кабальєро потягнув три пенальті і приніс «Сіті» Кубок ліги

Футболісти «Манчестер Сіті» у серії післяматчевих пенальті обіграли «Ліверпуль» і вдев’яте стали володарями Кубка англійської ліги, повідомляє «Р-Спорт».

Основний час зустрічі, що пройшла на лондонському стадіоні «Вемблі», закінчився з рахунком 1:1. Фернандіньо вивів «Манчестер Сіті» вперед на 49-й хвилині, але за сім хвилин до кінця основного часу Філіпа Коутіньо відновив рівновагу. У додатковий час командам не вдалося вразити ворота один одного, а в серії пенальті точнішими виявилися «городяни» — 3:1.

У серії пенальті Емре Джан відкрив рахунок, а Фернандіньо пробив у штангу, проте потім Лукас Лейва, Коутіньо і Адам Лалана не реалізували свої спроби, а Хесус Навас, Серхіо Агуеро і Яя Туре виявилися точними.

«Манчестер Сіті» раніше тричі вигравав Кубок ліги (востаннє — в 2014 році) і один раз програв у фіналі. Для «Ліверпуля» це був 12-й фінал при восьми перемогах (остання — в 2012 році).