. Макс Барських презентував кліп на пісню «Займемся любовью» | Набат-время знать больше

Макс Барських презентував кліп на пісню «Займемся любовью»

Вівторок, 12 квітня 2016
12:30

Elle

Зірки

Макс Барських презентував кліп на пісню «Займемся любовью»

 
Коментувати
Роздрукувати

Співак Макс Барських повернувся на батьківщину, щоб представити новий відеокліп і відправитися в клубний тур з програмою «Подруга-ніч»

Макс Барських та Алан Бадоєв презентували довгоочікувану спільну відеороботу на пісню «Займемся любовью». У кліпі, за словами його творців, # колір, # запах і # смак любові.

«Новий кліп Макса Барських — це маніфест любові. Ми говоримо про любов, про бажання, про секс, не приховуючи значення цих слів. Ми намагаємося знайти подібну риму, — прокоментував Алан Бадоєв. — У цьому відео ми зробили основний акцент на молодому поколінні, так як саме воно найбільш схильне до соціофобії, уходу в віртуальний світ. Сподіваємося, що наш кліп розповість, якими красивими можуть бути мрії про те, кого любиш. Любов завжди приходить до тих, у кого в серці весна».

До створення кліпу Алан Бадоєв вперше допустив своїх колег, зібравши за кадром інтернаціональне сузір’я професіоналів.

Новий портрет Макса Барських створювався одночасно в США і Україні, при цьому зйомки в Лос-Анджелесі Бадоєв курирував по скайпу.

«Вперше моє відео знімалося на відстані, в різних країнах. Я не міг дочекатися виходу цього кліпу. Радий поділитися з вами новою історією, просиченою пристрастю, любов’ю і сексом», — прокоментував відео Макс Барських, визнаний в 2015-му «Співаком року «за версією М1 Music Awards.

Нагадаємо, що Макс Барських вирушає в свій весняно-літній тур з клубною програмою «Подруга-ніч». Гастролі стартують 23 квітня в Дніпропетровську і охоплять понад 15 міст. Крім України виступи відбудуться в Білорусії та Казахстані.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх