. Мадонна: Мою промову спотворили | Набат-время знать больше

Мадонна: Мою промову спотворили

Понеділок, 23 січня 2017
04:05

Світ

Мадонна: Мою промову спотворили

 
Коментувати
Роздрукувати

Співачка Мадонна заявила, що низка ЗМІ спотворили її промову, присвячену інавгурації президента США Дональда Трампа.

«Я б хотіла прояснити кілька дуже важливих речей. Я не жорстока людина, я не виступаю за насильство і важливо, щоб люди почули і зрозуміли мій виступ у всій його повноті, а не одну фразу, грубо вирвану з контексту», — написала вона в своєму инстаграме.

Її слова служили метафорою, а сама вона запропонувала два погляди на поточні події – «повний надії» і «повний люті і образ». Мадонна підкреслила, що вважає любов єдино вірним шляхом для того, щоб змінити стан речей на краще, проте визнала, що сама відчувала лють під час виступу.

«Для наших недоброзичливців, які наполягають на тому, що цей марш ніколи і ні до чого не призведе. Пішли ви», — сказала вона перед 500-тисячною аудиторією у Вашингтоні і повторила нецензурне слово ще раз.

Виступ транслювали телеканали C-SPAN, CNN і MSNBC. Після слів Мадонни вони припинили трансляцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мадонна облаяла Трампа у прямому ефірі

Президент США Дональд Трамп у своєму Twitter розкритикував людей, які брали участь у протестах проти його перемоги на виборах.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх