. Львівський водій зник дорогою до Києва | Набат-время знать больше

Львівський водій зник дорогою до Києва

Вівторок, 05 квітня 2016
11:23

Регіони

Львів

Львівський водій зник дорогою до Києва3

 
Коментувати
Роздрукувати

25-річного Тараса Познякова вже більше доби розшукують у Львові та Києві. Хлопець 4 квітня зранку виїхав у столицю з двома невідомими пасажирами. З ними познайомився у інтернет-проекті «Баблакар».

«Вранці виїхав на Київ на автомобілі «Ауді А6″ сірого кольору. Вже о 12 дня, мав бути в столиці. З батьками востаннє зв’язався 11.16, коли був на заправці. А потім з ним просто пропав зв’язок. На камерах спостереження видно, Тарас машиною з’їхав з траси в селі Бобриця Києво- Святошенському районі. Це за 26 км до Києва», — каже Ігор Зінкевич із громадської організації «Варта 1».

Друзям та рідним хлопця вже вдалося встановити особи пасажирів, які їхали з Позняковим це 46-річний Олег Мазарчук, він мешканець Києва та 33-річний Володимир Дем’ян із Чернівецької області. Наразі спеціалісти перевіряють інформацію про цих людей. Моніторять сайт «Баблакар» аби дізнатисяи айпі-адрес цих осіб, за ним легше було б їх знайти.

«Дуже переживаю за Тараса. Батьки його зараз поїхали в те село, де останнє бачили машину. Шукають в лісах поруч. Але поки ніякої інформації нема. Періодично з’являється інформація, що його знайшли, але це поки неправда. Невідомо також чи справжні прізвища і імена пасажирів, які їхали з Тарасом. Якщо вони злочинці, то навряд чи називалися б по-справжньому», — каже подруга зниклого хлопця Оля.

До пошуків львів’янина крім місцевої поліції залучили також патрульну поліцію Києва. Усіх, хто володіє будь-якою інформацією про місце перебування Тараса Познякова просять дзвонити за телефонами 0673534422 або 102.

Источник

На ту же тему
Поделитесь своим мнением
Для оформления сообщений Вы можете использовать следующие тэги:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Набат-время знать больше © 2018 ·   Войти   · Наверх