. Лікування в Першому медичному центрі Тель-Авіва | Набат-время знать больше

Лікування в Першому медичному центрі Тель-Авіва

Вівторок, 26 квітня 2016
19:24

Новини компаній

Лікування в Першому медичному центрі Тель-Авіва

 
Коментувати
Роздрукувати

Лікування в Ізраїлі — це шанс отримати якісне медичне обслуговування за демократичною ціною. 250 ізраїльських клінік щорічно приймають мільйони маленьких і дорослих пацієнтів з усього світу.

Перший медичний центр Тель-Авіва щомісяця для обстежень і лікування відвідує понад 100 тис. чоловік. Популярність клініки зростає завдяки професіоналізму лікарів, ультрасучасному обладнанню і прогресивним методикам лікування. Клініка входить в число світових лідерів в лікуванні онкологічних, кардіологічних, дерматологічних та інших захворювань. На думку журналу Newsweek, Перший медичний центр Тель-Авіва — один з найперспективніших і прогресивних в світі.

Структура клініки

Для зручності пацієнтів і оптимальної організації лікувального процесу клініка розділена на такі підрозділи:

— Лікарня «Іхілов»;

— Пологовий будинок «Лис»;

— Педіатрична лікарня «Дана»;

— Інститут кардіології «Самі Офер»;

— Центр реабілітації.

Переваги лікування в Першому медичному центрі Тель-Авіва

До складу клініки входять 7 профільних центрів, 150 амбулаторних відділень, 80 стаціонарних відділень. Багатопрофільна орієнтація Центру дозволяє приймати дітей і дорослих на будь-яких стадіях захворювань.

Персональний підхід до пацієнтів, аналіз ситуації мультидисциплінарними командами і вузькопрофільними лікарями — головні принципи роботи професорів і докторів клініки. Навіть на пізніх стадіях важких онкологічних захворювань лікарі знаходять спосіб полегшити стан і продовжити життя хворого.

Комфорт і турбота, відсутність мовного бар’єру (багато лікарів і медсестри володіють російською та англійською мовами), можливість поєднати лікування та відпочинок в цілющому кліматі — ось неповний список переваг лікування в цій клініці. Детальна інформація про напрямки роботи клініки, ціни на лікування і форма заявки на безкоштовну консультацію лікаря розміщені на офіційному сайті Першого медичного центру Тель-Авіва Telaviv- clinic.ru.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх