. Крадений автомобіль знайшли за допомогою соціальних мереж | Набат-время знать больше

Крадений автомобіль знайшли за допомогою соціальних мереж

Понеділок, 09 лютого 2016
00:25

Газета по-українськи

Україна

Крадений автомобіль знайшли за допомогою соціальних мереж

 
Коментувати
Роздрукувати

41-річний Костянтин Ваганов знайшов свій ­»Рендж Ровер» за допомогою соціальних мереж. Автомобіль вкрали зі стоянки на вул. Тимошенка, 13а, у житловому масиві Оболонь. Така машина коштує близько 1,5 млн грн.

— Це сталося в ніч на 31 січня. Злодії розбили заднє скло, підключилися до бортового комп’ютера і змінили ключ. Я вирішив написати про це у «Фейсбуку», щоб заспокоїти совість. Мав там трохи більше сотні друзів, — розповідає Костянтин.

Повідомлення поширили майже 7 тис. разів. Через три дні власнику зателефонував чоловік і сказав, що машина знайшлася.

— Я не одразу повірив. До цього мені дзвонили багато шахраїв. Говорили, що знайшли моє авто. Просили переказати їм гроші. Друзі попередили мене про такі схеми, — розповідає Костянтин.

Автомобіль був на стоянці біля багатоповерхівки на Харківському шосе. Злодії не встигли поміняти номери.

— Хлопець побачив у когось із друзів моє повідомлення. Приїхав на роботу і впізнав мою машину. Витратив чотири години, щоб мене розшукати. Ми з ним не були знайомі. Від мене нічого не попросив. Навіть відмовився від кави, — розповідає киянин.

Перед тим Костянтин звертався у поліцію. За три дні йому не призначили слідчого. Номер кримінальної справи дізнався після того, як машину знайшли.

— Ми три години чекали, поки слідчий завершить операцію вилучення і оформить усі документи. Зараз машина стоїть на штрафному майданчику поліції. Сподіваюся, скоро мені її повернуть і знайдуть злодія.

Від початку року в Києві викрали 130 автомобілів. Із них 24 — знайшли.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх