. Країни ЄС готові розподілити між собою 120 тис. мігрантів | Набат-время знать больше

Країни ЄС готові розподілити між собою 120 тис. мігрантів

Вівторок, 15 вересня 2015
02:06

Суспільство

Світ

Країни ЄС готові розподілити між собою 120 тис. мігрантів

 
Коментувати
Роздрукувати


Фото: Reuters

Влада Люксембургу заявила, що члени Європейського Союзу згодні розподілити по європейським країнам ще 120 тис. мігрантів, повідомляє Reuters.

Також на зустрічі міністри внутрішніх справ країн — членів ЄС не змогли домовитися про розподіл 40 тис. біженців, які перебувають у Греції та Італії, але тільки на добровільній основі.

Не повідомляється яких-небудь деталей з приводу того, як саме біженці будуть розподілятися між країнами. Наголошується, що деякі учасники Євросоюзу на зустрічі виступили жорстко проти розподілу по обов’язковим квотами.

Остаточне рішення буде ухвалено на наступній зустрічі міністрів 8 жовтня.

Раніше повідомлялося, що Рада юстиції та внутрішніх справ Європейського Союзу в ході позачергового засідання розробить план дій для боротьби з нинішньою кризою, що виникла через неконтрольований наплив нелегальних мігрантів. Питання міграції будуть додатково обговорюватися на Раді юстиції і внутрішніх справ 8 жовтня, а також у Раді Європи 15 і 16 жовтня. Спеціальний саміт з міграції з африканськими та іншими країнами, що відбудеться 11-12 листопада у Валлетті, Мальта.

За прогнозами ООН, лише за 2015-2016 рр. до Європи морем прибуде щонайменше 850 тис. мігрантів і біженців: 400 тис. в цьому році і 450 тис. – в наступному.

Як повідомлялось раніше, 

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх