. Коаліція розпочинає наземну операцію проти ІДІЛ | Набат-время знать больше

Коаліція розпочинає наземну операцію проти ІДІЛ

Пʼятниця, 22 січня 2016
16:29

Суспільство

Світ

Коаліція розпочинає наземну операцію проти ІДІЛ

4
Коментувати
Роздрукувати


Міністр оборони США Ештон Картер заявив про початок сухупутної військової операції проти ІДІЛ Фото: www.fair.ru

Міжнародна коаліція готова задіяти сухопутні війська для боротьби в Сирії та Іраку з бойовиками терористичного угрупування «Ісламська держава».

Про це заявив міністр оборони США Ештон Картер, — повідомляє агентство Politico, передає Європейська правда.

Військові 101 повітряно-десантної дивізії США незабаром висадяться в Іраку для початку наземної операції.

«Вони попрямують туди за підтримки американського народу і озброївшись чітким планом нанести варварській організації повної поразки… На цьому тижні я відвідав Париж, місто рішучості і мужності, щоб обговорити план з нашими союзниками», — написав Картер.

У зустрічі в Парижі брали участь міністри оборони США, Франції, Австралії, Німеччини, Італії, Нідерландів і Великої Британії.

«Військові дії, до яких США і наші партнери вдалися в останні місяці, призвели до безпрецедентного тиску на ІДІЛ в Іраку і Сирії. В останні тижні ІДІЛ втратила території, втратила ключових лідерів і навіть частину своїх грошових коштів і нафти», — зазначив він.

Військовий план коаліції базується на трьох завданнях.

«Перше — знищити основні центри влади ІДІЛ в Мосулі (Ірак) і Ракка (Сирія). Друге — знищити бойові метастази ІДІЛ по всьому світу скрізь, де вони з’являються. Третє — наша найважливіша місія: захищати батьківщину», — повідомив Картер.

За словами міністра оборони США, в Іраку і Сирії також створюються місцеві мотивовані сили оборони з підтримкою можливостей коаліції — починаючи від авіаударів, спецназу, кіберінструментів і закінчуючи логістикою та навчанням.

Щоб перешкодити впливу ІДІЛ в Північній Африці, Афганістані та Ємені, США готові посилити свій тиск в цих регіонах і збільшити там свою військову присутність.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2019 ·   Войти   · Наверх