. Клінтон програє Трампу — опитування | Набат-время знать больше

Клінтон програє Трампу — опитування

Понеділок, 25 липня 2016
23:52

Світ

Клінтон програє Трампу — опитування

 
Коментувати
Роздрукувати

Американські виборці надають перевагу кандидату у президенти США від республіканців Дональду Трампу над представницею демократів Хілларі Клінтон. Такими є результати опитування CNN/ORC, повідомляє «Європейська правда«.

«Це найкращий результат Трампа починаючи з вересня 2015 року – він має 44% в порівнянні з 39% у кандидата від Демократичної партії Хілларі Клінтон, 9% у кандидата від Лібертаріанської партії Гері Джонсона і 3% кандидата від «зелених» Джил Стейн», — йдеться в публікації.

В опитуванні, де представлені лише два кандидати, Дональд Трамп набирає 48%, а Хілларі Клінтон – 45%.

Трамп наростив популярність за рахунок голосів незалежних виборців, які не асоціюють себе з певною партією – тепер його підтримують 46% «незалежни» проти 31%, який висловлювався на його підтримку до конвенту Республіканської партії, на якому його офіційно оголосили кандидатом у президенти США.

Натомість Клінтон утратила підтримку «незалежних» — з 34% до 28%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трамп обрав кандидата у віце-президенти США

Після конвенту у Клівленді рейтинг Трампа зріс відразу на 6 процентних пунктів. І, як пише CNN, такого значного зростання рейтингів не спостерігалося з виборів 2000 року, коли і Джордж Буш, і Ел Гор після конвентів наростили свою підтримку на 8%.

Конвент Демократичної партії відкривається 25 липня. Очікується, що на ньому Хілларі Клінтон офіційно стане кандидатом у президенти.

Нагадаємо, президентські вибори в США призначені на 8 листопада.

Источник

На ту же тему
Виджеты

Это место для ваших персональных виджетов. Ставьте из админки - рубрики, архивы, метки, календарь, свежие комментарии, произвольное меню и др.

Свежие записи
Набат-время знать больше © 2020 ·   Войти   · Наверх